S ČÍM VÁM POMŮŽEME?

KONZULTACE 

Pokud váháte a nevíte si rady s malými změnami v interiéru? Nabízíme Vám 60 minutovou konzultaci, kde probereme Váš designerský problém.

ZAMĚŘENÍ OBJEKTU

Nemáte na Vaše bydlení půdorys? Nevadí, my za Vámi přijedeme a všechno naměříme.

2D DISPOZIČNÍ USPOŘÁDÁNÍ

Vytvoření 2D půdorysu s rozložením a uspořádáním základního nábytku, na který Vám vytvoříme vizualizaci interiéru.

VIZUALIZACE INTERIÉRU

Vytvoříme Vám fotorealistickou vizualizaci interiéru, která Vám pomůže ucelit si názor na materiály, světla a barvy použité v interiéru.

STAVEBNÍ VÝKRESY

Zajistíme Vám vytvoření výkresu pro truhláře, elektra a spárořez, aby realizace byla co nejjednodušší.

VEKA BOOK

Specifikace veškerého finálního použitého materiálu, produktů, světel a dekorací v jedné knize.


JAK PRACUJEME?

01 - START

První setkání nám poskytne příležitost seznámit se a probrat detaily našeho společného projektu, buď osobně nebo přes videohovor. Po dohodě se pustíme do plánování a sběru potřebných informací, abychom mohli připravit návrh podle Vašich představ. Je důležité mít jasno v tom, co od projektu očekáváte a přinést si s sebou inspirace, které Vám pomohou vyjádřit Vaše preference.

02 - PLÁN

Nyní přicházíme na řadu my, abychom připravili návrh dispozičního řešení, které bude plně odpovídat Vašim předem daným preferencím a možnostem, které jsme detailně prodiskutovali na našem prvním setkání.

03 - VIZUALIZACE

Na dalším setkání si společně projdeme dispoziční návrh a poté se pustíme do vypracování kompletní 3D vizualizace projektu, aby bylo možné lépe si představit konečný výsledek.

04 - ALBUM

Po schválení návrhu se pustíme do kompletního zpracování výkresové dokumentace a soupisu zařizovacích prvků, které Vám umožní mít přehled o tom, co bude pro finální realizaci projektu potřeba. Můžete si být jisti, že všechny prvky obsažené v návrhu jsou reálně dostupné a lze je zrealizovat.